XK

Банкетки-KOVKACOM™

Фільтр

92 Товарів

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список

92 Товарів

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список
тест после списка продуктов

Банкетки, табурети, стільці

Важко собі уявити будинок, квартиру, офіс, готель чи ресторан без стільців, або зручних табуретів для сидіння власників та гостей. При цьому, якщо передбачається, що людина має роззуватися у приміщенні, тоді багато власників роблять акцент на комбіновані варіанти, щоб купити взуттєву полицю разом з табуретом або банкеткою, які можна розмістити поруч.

Суттєві переваги меблів

Все частіше ставка дизайнерів меблів робиться на універсальності та ергономічності, оскільки більшість клієнтів хочуть отримати в невеликому приміщенні всі функціональні зони та забезпечити себе необхідними для комфортного життя речами. Якщо ви хочете купити меблі для передпокою, то варто звернути увагу на моделі, що вже встигли позитивно себе зарекомендувати та здобути популярність. Серед них такі:

 • табурети для сидіння;
 • комбіновані банкетки з ящиком, місцем для сидіння та тумбочкою;
 • етажерки.

Ці меблі найчастіше розміщують у вітальні, або коридорі, який бере на себе функцію приймання гостей, а також додатково виступає місцем для зберігання речей. Коли власник нерухомості думає про те, що йому було зручно, а також зручно усім гостям, що до нього навідуються, то він хоче знайти меблі, які дозволять одночасно вирішити багато важливих завдань:

 • забезпечення комфортного місця, щоб сісти та зручно взутися, або навпаки, зняти вуличне взуття;
 • місце для зберігання засобів для догляду за взуттям: креми, ганчірки, щітки, ложки для зручності взування;
 • місце, щоб поставити сумку, коли будете знімати верхній одяг;
 • повноцінна частина інтер’єру, яка вказує на пріоритетний стиль в оформленні.

Багато клієнтів роблять ставку на конструкції з ДСП, оскільки цей матеріал дозволяє за невеликі кошти отримати нові меблі. При цьому не втрачають популярності конструкції, які додатково створені за допомогою металевих вставок як основ чи частин конструкції.

Стильові рішення

В каталозі інтернет-магазину представлені рішення, які повноцінно адаптуються у ваш простір, оформлений у різних стильових рішеннях. Якщо ви шукаєте варіант для сучасного стилю, тоді зверніть увагу на моделі, в яких комбінується прозорий полімер, світлі чи темні ДСП, а якщо лофт, то на моделі с металевими основами квадратної форми перерізу та на варіанти, в яких контрастність кольорів оформлення є важливим аспектом. Додатково можна підібрати банкетки різного розміру, виконані у правильних геометричних формах, у тому числі, що об’єднані у спільні візуальні конструкції. Цей прийом характерний для мінімалізму та хай-теку. У нас є моделі, в яких гармонійно поєднуються декілька матеріалів: полімер, метал, ДСП, а також і ті, що створені лише з одного.

Поради, як обрати меблі

Для того, щоб купити меблі було просто та легко, варто наперед продумати, яка кольорова гама для вашого інтер’єру буде найбільше пасувати, а також визначити точне місце розташування. Як правило, це має бути місце одразу біля входу в приміщення. Розміщувати банкетки можна вздовж стіни, або у кутку, як самої кімнати, так і з іншими меблями, наприклад, масивною шафою-купе.

На сайті інтернет-магазину розроблений сучасний та зручний фільтр для пошуку найбільш вдалої моделі. Він включає такі параметри:

 • колір;
 • товщину ДСП;
 • колір основи виробу;
 • діапазон ціни;
 • наявність надбудови.

Додатково знайти найбільш вдалу для вас модель можна і обравши виробника. Ми співпрацюємо з брендами, які за довгий час сформували репутацію надійних та перевірених.

Переваги меблів з ДСП

ДСП – це дерев’яно-стружкові плити, які формується на основі тирси та спеціального клейового розчину. Технологія виробництва дозволяє створювати конструкції різної товщини та форми. Не зважаючи на легкість конструкцій, вони повноцінно експлуатуються та здатні витримувати значні вагові та силові навантаження. Серед інших принципово важливих переваг матеріалу, варто зазначити такі:

 • комбінація з іншими матеріалами, наприклад, металом, у тому числі, унікальна форма;
 • різноманітні кольорові рішення;
 • різні варіанти оформлення поверхні: глянцеві, матові, такі, що максимально імітують дерево.

Меблі швидко виготовляють, транспортуються на об’єкт та легко збираються. Їх часто обирають клієнти через принципове питання «ціни – якості», а також доволі великого терміну експлуатації – понад 10 років. Догляд за меблями не потребує окремих інструментів чи засобів: достатньо регулярно витирати поверхню від пилу м’якою тканиною.

Якщо ж ви хочете зробити ставку на спільне стильове оформлення по усій квартирі чи будинку, тоді варто замовити у нас якісні табурети з ДСП, основою яких слугує цей матеріал, або метал. Сидіння може бути твердим, або з додатковою вбудованою м’якою подушкою. Табурети, частіше за все, встановлюються на кухні, але при цьому вони незмінні для балконів, лоджій та столових-їдалень, особливо, коли багато людей збираються одночасно і всіх їх треба комфортно розмістити.

Пропонуємо вигідно замовити стільці різного розміру та дизайну. Вони можуть бути з високими, або короткими опорами для спини, прямокутними, квадратними, або круглими формами сидіння. Є варіанти з додатковим оздобленням з металу у вигляді основ, або текстилем для зручного сидіння.

Наші ціни та швидкість доставки позитивно підкреслюється у відгуках нових та постійних покупців. Крім того, в каталозі є варіанти на будь-який смак, для різних стилів та за доступною вартістю.