XK

Підвісні

Фільтр

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список

Інтересу користувачів веб-сайту пропонується різноманітний асортимент навісних підставок, кожна з яких призначена для дизайну приміщень живими квітами. Ці декоративні складові піднімають настрій і перетворюють сірий побут в захоплюючу і урочисту обстановку. Прекрасні підставки для квітів від нашого виробника дарують приміщенню нотки респектабельності і підкреслюють його оригінальність.

Вироби з металу не вимагають особливого догляду і турбота, що значно спрощує життя садівника-любителя. Їх зовнішній вигляд виділяє великодушність і красу. До того ж, підставки навісного виду можна розташувати буквально на кожній стінці, що досить зручно для власників малогабаритних квартир. Ковані складові вносять в панує в будинку атмосферу особливий шарм і готові зачарувати власним виглядом. Сучасна підставка для квітів чудово збагатить будь інтер'єрний стиль, зробивши його повноцінним і живим.

Як відомо, живі рослини позитивно впливають на повітря в приміщенні. Чим більше в ньому зелених рослин, тим більше унікально і шикарно воно виглядає. В оселі, де є охайні живі куточки, царює позитивна енергетика, яка сприяє спокою і гармонії. Живі рослини не тільки прикрашають конкретну зону, а й акцентують увагу на тих чи інших об'єктах інтер'єру.

Нерідко при розробці дизайну постає питання, як максимально вірно та практично розташувати всі вазони, які є в будинку. Велика кількість любителів живих рослин в будинку пристрастю до традиційного місця розташування на підвіконнях. Рослини, які більше, як правило, просто стоять на підлозі. Там, де простору для рослин не вистачає, можна застосувати інший варіант - повісити на стіну ковану підставку з металу. Її можна закріпити в оптимальному просторі, яке буде найбільш зручним для підйому вазона.

Габарити і дизайн підставок можуть бути абсолютно різними, все залежить від уподобань господарів будинку і кількості вазонів з квітами. Це дозволяє доречно і правильно розташувати всі горщики, виходячи з потреб рослин, і візуально розширити простір. Крім створення творчих квіткових композицій, кована підставка під рослини має можливість миттєво приховати очевидні недоліки на стінах. Завдяки особливій стійкості вони здатні витримати до 4 вазонів.

 

Ми запрошуємо вас ознайомитися з зручними підставками для настінного розміщення кольорів за демократичною вартості, і разом із цією покупкою привнести в своє життя свіжі нотки. Ці чудові інтер'єрні прикраси здатні цілий рік радувати око і надихати на нові звершення.

Виготовлення виробів компанії «Холодна кування» проходить під керівництвом справжніх майстрів своєї справи. Ми рекомендуємо придбати квіткові підставки навісні високої якості, так як оформлення приміщень квітами дає можливість підняти настрій оточуючим людям - службовцям та гостям вашої організації. Завдяки тому, що рослини оживляють інтер'єр, позбавляючи його скучности і традиційності, вони дарують приміщенню оригінальність, респектабельність, витонченість, а також підкреслюють гостинність власників.

Квіти будуть виглядати більш витончено, якщо ви поставите їх в навісні квіткові підставки з металу. При цьому навісні підставки металеві чудово впишуться буквально до кожного екстер'єр, так як ковані складові надають нікого шарму приміщень, в які вони встановлюються.

Як грамотно вписати настінні підставки для квітів в інтер'єр?

Ковані підставки для живих рослин чудово виглядають в інтер'єрі будь-якого будинку. Щоб розташувати їх максимально доречно, необхідно дотримуватися деяких правил.

Правило 1. Не розміщуйте підвісні підставки під квіти прямо біля вхідних дверей.

Квіткова композиція найкраще буде виглядати як раз навпроти дверей. Вхідний в кімнату людина насамперед звертатиме увагу на чудову композицію з рослин, а потім вже на саму кімнату. Якщо ж розташувати квіти прямо біля дверей, то велика ймовірність, що її просто не помітять.

Правило 2. Не розміщуйте підставки в прохідній зоні.

Не дуже хороша ідея розташовувати підставку з кімнатними рослинами позаду шаф з одягом або там, де найбільш жвавий рух в квартирі. У момент швидкого пересування ваші домочадці і гості можуть зачепити підставку одягом або рукою. Ваші квіти можуть бути пошкоджені через такого механічного впливу. Найкраще розмістити підставку з квітами в затишному, але видимому місці.

Правило 3. Не розміщуйте настінні підставки біля бра або яскравих джерел світла.

Якщо ви затвердили квіткову композицію над потужним джерелом світла, то її красу ніхто не оцінить. Яскраве світло здатний спотворювати контури і форми, кольору і півтіні. Здалеку ваш рослинний шедевр буде здаватися просто темною плямою на стіні, не більше.

Відвідайте наш сайт і переконайтеся, що високоякісні металеві підставки під квіти можуть мати досить демократичні ціни!