XK

Письмові столи-KOVKACOM™

Фільтр

3855 Товарів

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список

3855 Товарів

Сортувати у порядку зменшення
Подивитись, як Таблиця Список
тест после списка продуктов

Письмові столи

Для вирішення питання комфортного та ергономічного розміщення колективу в офісі, або для того, щоб створити зручний простір для роботи вдома чи місце, де дитина (підліток) буде вчити уроки, – варто звернути увагу на письмові столи, які вже стали невід’ємною частиною нашого життя. В інтернет-магазині представлені різноманітні моделі від перевірених виробників, а в асортименті обов’язково з’являться для вас як економ, так і престижні моделі.

Які функції виконує письмовий стіл?

Передусім, це повноцінне зручне місце для виконання різноманітної роботи. За ним можна і книжку почитати, і папери заповнити, і за комп’ютером чи ноутбуком працювати. Окрім свого пріоритетного завдання, така конструкція виконує і інші:

 • місце для зберігання речей: паперів, канцелярських атрибутів, декоративних об’єктів, як статуетки, альбоми для фотографій;
 • спосіб візуально поділити приміщення на зони без масивних стаціонарних конструкцій;
 • створення затишного та комфортного робочого кутку.

Якщо у вас є необхідність купити меблі та вкластися у невеликий бюджет, але при цьому отримати якісну та функціональну річ, варто звернути увагу на вироби з ДСП.

Особливості ДСП як матеріалу для стола

Цей матеріал став втіленням гарної якості за розумні гроші. ДСП – це плити, що сформовані на основі тирси та проклеєні спеціальним клеєм, що дозволяє і форму тримати, і витримувати конструкції значні навантаження. Серед інших особливостей зручного матеріалу, варто виділити такі:

 • можливість створення різноманітних форм стільниці;
 • варіанти з під’єднанням знизу чи зверху додаткових конструкцій;
 • оформлення в різноманітній кольоровій гамі;
 • можливість імітувати поверхні різної фактури.

Плюс, матеріал витривалий, термін його експлуатації понад 10 років, а догляд за меблями доволі простий.

Письмовий стіл у різних стилях

Часто клієнти звертають увагу саме на такі вироби, оскільки в якості основи та опорних ніжок використовується металевий каркас. Якщо говорити про просту форму, виконану у прямих чи гострих кутах, декоровану як у білий, так сірий і чорний колір, то це типове рішення для стилю лофт, для якого характерне використання максимально звичних матеріалів, простих, зрозумілих форм та брутального зовнішнього вигляду.

Доволі часто нам роблять замовлення меблів, які мають абсолютно рівномірний ніжний білий колір: як стільниці, так і основи. Це рішення оптимально пасує для приміщень, оформлених у стилі Прованс, або навіть Еко чи Класиці. Якщо говоримо про столи з додатковими бічними етажерками для зберігання речень, то конструкція гармонійно адаптується та знайде своє почесне місце у кімнаті, оформленій у Лофт, Модерн, або навіть Фьюжн.

Що враховувати у виборі моделі?

Для зручного пошуку оптимальної моделі на сайті працює фільтр, завдяки якому можна виставляти ті параметри, що для вас є принциповими. Якщо ви знаєте, яка сама модель вам потрібна, то одразу її виберіть в характерному полі у пошуку. Для того, щоб купити офісний стіл, який повноцінно буде вас радувати протягом тривалого часу, варто наперед враховувати такі особливості:

 • форма стільниці – квадратна чи прямокутна;
 • розмір;
 • товщина ДСП;
 • колір.

Додатково у нас можна підібрати конкретного виробника, а також виставити ту ціну, яка для вас є прийнятною.

Поради, як вибрати стіл для ПК

Часто працюючи за комп'ютером чи ноутбуком, варто наперед подумати над створенням максимально зручного та комфортного простору. Найчастіше це прямокутний чи квадратний стіл. Завдяки оптимальній формі поставити його можна у будь-якій точці кімнати, обравши частину вздовж стіни, у кутку, або на вільному місці, забезпечивши зручний варіант для заходу.

Пропонуємо купити стіл комп'ютерний, який не просто стане повноцінним робочим місцем, куди можна поставити освітлення та додаткові меблі для зберігання речей, але і вишуканою частиною оздоблення інтер’єру. Це вдається реалізувати завдяки таким моментам:

 • імітація дерев’яної натуральної поверхні;
 • найбільш вдалий відтінок з темної насиченої до світлої кольорової гами;
 • металеві вставки у вигляді основи чи додаткового оздоблення, які одночасно контрастують, або доповнюють стиль меблів у кімнаті.

Доволі популярною ідеєю є розміщення стола вздовж стіни, адже це суттєво економить простір кімнати, що особливо важливо, коли кімната невелика. Якщо ж, навпаки, ваш простір великий, зокрема прямокутної форми, і у ньому одночасно представлено декілька функціональних зон, тоді сміливо можна використовувати стіл як одночасно робоче місце, а також як візуальний функціональний об’єкт для того, щоб здійснити зонування. Якщо ж вам до вподоби конструкції зі складними формами, тоді зробіть ставку на моделі с етажерками, або нижніми чи верхніми надбудовами різних форм та з різною кількістю поверхів.

Оптимальна товщина стільниці з ДСП – від 28 мм до 40 мм, ураховуючи, скільки предметів мають зберігатися на поверхні. При цьому в каталозі є моделі зі збільшеною товщиною, які особливо актуальні, коли мова йде про встановлення стаціонарного комп’ютера та інших речей, які необхідні в роботі.

У випадку, якщо у вас залишились питання та вам самостійно складно підібрати найбільш вдалу конструкцію, тоді пишіть, або телефонуйте нашим менеджерам, та вони оперативно допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх побажань та бюджету.