Категорії
Пошук
| Модель письмового столу | Стіл Курт |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 100 см |
| Ширина виробу,мм | 1000 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Форма | Прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Письмовий стіл Ferrum-decor Курт 75x100x70 - це стильний та функціональний предмет меблів, який ідеально підійде як для офісного, так і для домашнього використання. Основа столу виготовлена з високоякісної профільної труби, яка покрита порошковою фарбою, що забезпечує надійний захист від вологи, подряпин та легких ударів. Стільниця виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм.
Особливості:
Дякуємо за покупку!