Категорії
Пошук
| Тип товару | Письмовий стіл |
|---|---|
| Модель письмового столу | Стіл Майк |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 140 см |
| Ширина виробу,мм | 1400 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 140см*60см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Розмір упаковки | 160см*70см*15см |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000061616 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Майк у чорному кольорі з ДСП Сосна Кембра - це чудовий вибір як для офісу, так і для дому. Завдяки високоякісним матеріалам і стильному дизайну в стилі лофт, він забезпечить вам комфорт та зручність під час роботи.
Основні характеристики вашого столу:
Дизайн: Чорний колір та дизайн в стилі лофт з боковинами та задньою панеллю (царги) додають столу стильний вигляд, який пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Матеріали: Використання високоякісного ЛДСП та металевої основи забезпечує міцність та довговічність столу.
Простота догляду: Легко мити будь-якими мийними засобами для збереження чистоти та доглянутості.
Комплектація: У комплекті знаходиться інструкція зі збирання, необхідний інструмент та всі деталі для зручного монтажу.
Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потребуєте додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Насолоджуйтеся вашим новим письмовим столом Ferrum-decor Майк у чорному кольорі з ДСП Сосна Кембра!