Категорії
Пошук
| Модель письмового столу | Стіл Скай |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 760 |
| Ширина | 100 см |
| Ширина виробу,мм | 1000 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4821002122622 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Скай у чорному кольорі з венге стільницею є ідеальним варіантом для офісу чи будинку, де потрібна стильна та функціональна робоча поверхня.
Основа столу виготовлена з високоякісної профільної труби, що покрита порошковою фарбою для надійного захисту від вологи, подряпин і ударів.
Стільниця столу виконана з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 32мм у венге кольорі, що надає йому стильний вигляд у стилі лофт. Дизайн столу з боковинами, задньою панеллю (царгою) та якісною фурнітурою додасть елегантності вашому приміщенню.
Особливості:
Стіл поставляється в розібраному вигляді в картонній коробці поштовими перевізниками. У комплекті йде інструкція зі збиранням, необхідний інструмент та всі необхідні комплектуючі.
Обираючи письмовий стіл Ferrum-decor Скай, ви отримуєте надійний і стильний предмет меблів, який прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр вашого офісу чи дому. Дякуємо за покупку!