Категорії
Пошук
| Тип товару | Письмовий стіл |
|---|---|
| Модель письмового столу | Стіл Коді |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Дуб Сонома Трюфель |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 120 см |
| Ширина виробу,мм | 1200 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 120см*70см |
| Форма | Прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 265 грн |
| Розмір упаковки | 160см*70см*15см |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000084967 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Коді 75x120x70 чорний ДСП Дуб Сонома Трюфель 16мм - це елегантний та функціональний предмет меблів, який ідеально підійде як для офісного, так і для домашнього використання.
Основа столу виготовлена з високоякісної профільної труби, яка покрита порошковою фарбою, що забезпечує високий рівень захисту від вологи, подряпин і ударів. Це забезпечує міцність та довговічність конструкції.
Стільниця виконана з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16мм у кольорі "Дуб Сонома Трюфель", що надає столу стильний та сучасний вигляд. Дизайн столу в стилі лофт з боковинами, задньою панеллю (царгою) і якісною фурнітурою.
Особливості:
Стіл постачається в розібраному вигляді в картонній коробці поштовими перевізниками. У комплекті йде інструкція зі збирання, необхідний інструмент та всі необхідні комплектуючі.
Придбавши цей письмовий стіл Ferrum-decor Коді, ви отримаєте стильний та функціональний предмет меблів, який додасть вашому простору елегантності та зручності. Дякуємо за покупку!