Категорії
Пошук
| Тип товару | Письмовий стіл |
|---|---|
| Модель письмового столу | Стіл Раян |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 140 см |
| Ширина виробу,мм | 1400 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 140см*60см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Розмір упаковки | 160см*70см*15см |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4821002124275 |
Ваш письмовий стіл Ferrum-decor Раян 75x140x60 сірий ДСП Сосна Кембра 16мм буде відправлений найближчим часом.
Цей стіл ідеально підходить для використання як в офісі, так і в будинку. Він має міцну конструкцію з високоякісної профільної труби, покритої порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до вологи, подряпин та ударів. Стільниця виготовлена з якісної ЛДСП товщиною 16мм з ефектом сосни Кембра, що надає йому стильний вигляд в стилі лофт.
Зверніть увагу, що ваше замовлення буде відправлено в картонній коробці поштовими перевізниками.
Не забудьте, що в комплекті йде інструкція по збірці та необхідний інструмент для легкої монтажу.
Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Дякуємо за покупку!